7. sezon podcastu „Dobra Praca” TOK FM i OLX

We wrześniu wystartował 7. sezon podcastu „Dobra praca”, przygotowanego przez redakcję we współpracy z OLX Polska. Na platformie tokfm.pl i w aplikacji TOK FM Podcasty do grudnia, w kolejnych 18 odcinkach wchodzących w skład projektu „Raport Praca”, pojawią się tematy związane z pracą i rozwojem osobistym.

więcej
zobacz więcej

Reklama audio online w pigułce! Premiera poradnika

09.08.2021

Grupa Robocza Audiowideo, działająca w strukturach IAB Polska, przygotowała publikację „Poradnik Reklamy Audio Online”. Według badania Mediapanel serwisy związane z audio w styczniu 2021 roku odwiedziło aż 16,4 mln realnych użytkowników, co stanowi niemal 50% polskich internautów.

więcej
zobacz więcej

Jak i dlaczego słuchamy podcastów?

12.07.2021

Polscy internauci coraz chętniej i częściej słuchają podcastów, głównie na smartfonach, w domu oraz wieczorami. To dla nich rozrywka, ale też sposób na pozyskanie wiedzy o świecie lub informacji od ekspertów.

więcej
zobacz więcej

Reklama w podcastach? Chętnie!

16.07.2021

Podcasty to nie tylko rosnące medium, z którego w 2020 r. korzystało już 9 milionów internautów w Polsce. Coraz chętniej po ofertę podcastową sięgają też reklamodawcy.

więcej
zobacz więcej

Kim jest polski słuchacz podcastów?

02.07.2021

Dojrzały, świadomy i miejski konsument – to właśnie słuchacz podcastów w Polsce wg  badania Tandem Media „Słuchacz podcastów w Polsce 2020”.

więcej
zobacz więcej