46-te hiper nowoczesne kino sieci Helios otwarte w Katowicach

W dniu 15 listopada br. najnowsze, 46. kino sieci Helios zaprasza mieszkańców Śląska na filmy polskiej i światowej kinematografii. Najnowocześniejszy, 8-salowy obiekt sieci znajduje się w Libero Katowice. Multipleks pomieści ponad 1100 widzów, którzy z pewnością docenią najwyższej jakości dźwięk i obraz, a także komfort wyjątkowych sal Helios Dream.

 

Kino Helios po kilku latach nieobecności powróciło do Katowic! Najnowszy obiekt sieci zachwyca zarówno nowoczesnym wnętrzem foyer, wypełnionym ekranami prezentującymi zwiastuny i plakaty oraz interaktywnymi rozwiązaniami, jak i niesamowitymi doznaniami audiowizualnymi w ośmiu komfortowych i klimatyzowanych salach. Najwyższej jakości przestrzenny dźwięk Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, technologia DepthQ oraz światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D – to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zastosowane w katowickim multipleksie.

 

Dwie sale w kinie Helios w Katowicach zostały opracowane według unikalnego konceptu sieci – Helios Dream. To odpowiedź na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

 

Widzowie oczekujący na projekcje wypiją aromatyczną kawę i spróbują deserów z szerokiej oferty ciast i słodkich przekąsek w klimatycznej kawiarni Helios Café. Jak zawsze w kinach Helios, do dyspozycji gości jest również bar kinowy pełen świeżego popcornu (słonego i karmelowego), napojów oraz słodyczy.

 

Poza regularnym repertuarem widzowie kina Helios w Libero Katowice będą mogli także wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet, Nocnych Maratonów Filmowych, Kina Konesera, Kultury Dostępnej czy Helios dla Dzieci. Sieć oferuje także liczne promocje cenowe, m.in. Superwtorek, podczas którego bilety dostępne są w cenie 14 zł, „Szczęśliwe Poranki”, w ramach których widzowie mogą nabyć tańsze bilety na poranne seanse czy Bueno Czwartki. Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu Karta Dużej Rodziny.