45-te kino sieci Helios w Gdańsku!

Nowy koncept sieci kin Helios – sale Dream!

Helios dzięki najnowocześniejszej technologii przenosi swoich Widzów w nieznany dotąd wymiar kina i prezentuje nowy koncept – innowacyjne sale Dream – będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów.

Marzenie o tym, aby rozsiąść się na sali kinowej tak, jak na domowej kanapie, będzie spełnione dzięki super wygodnym, rozkładanym fotelom. Każdy Widz sam zadecyduje jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z prawej, wewnętrznej strony fotela. Ponadto w podłokietnikach każdego z nich zamontowane są uchwyty na kubek z popcornem oraz napój. Helios Dream wyznacza nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Nie wystarczy słyszeć film. Trzeba w film wniknąć… To zapewni Dolby Atmos!
Ten wyjątkowy system dźwiękowy przenosi Widzów w centrum akcji dzięki kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych nie tylko dookoła sali kinowej, ale także na jej suficie. Dodatkowe kanały dźwiękowe pozwalają precyzyjnie umiejscawiać efekty audio w przestrzeni sali kinowej tworząc trójwymiarową głębię dźwięku.
Sale Dream wyposażone są także w nowoczesne projektory firmy Christie, które są przystosowane wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 4K. Właśnie dzięki temu Widzowie oglądają wyjątkowo realistyczny, nasycony bogactwem żywych kolorów obraz.
Helios Dream – nowy koncept sieci – jest odpowiedzią na marzenie kinomanów
o kameralnej, komfortowej przestrzeni oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem sale są wyposażone
w wygodne, skórzane fotele z elektryczną regulacją siedzeń, system dźwięku Dolby Atmos i obraz w rozdzielczości 4K.

Jesteśmy pewni, że Widzowie pokochają oglądanie filmów w salach Dream!