Radio Pogoda już nadaje w Gdańsku!

Radio Pogoda już nadaje w Gdańsku!

Dziś – we wtorek, 20 marca br. ok. godz. 10:00 Radio Pogoda rozpoczęło nadawanie w Gdańsku na częstotliwości 87,8 MHz. Grupa Radiowa Agory wygrała przetarg Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na tę częstotliwość w sierpniu, a koncesję otrzymała w grudniu 2017 r.

więcej
zobacz więcej

2. charytatywny blok reklamowy I Love Radio

I Love Radio wraca do akcji sprzed roku. 11 kwietnia w Polski Dzień Radia na antenach wszystkich rozgłośni Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF, Grupy ZPR Media oraz Polskiego Radia zostanie wyemitowany drugi wspólny Charytatywny Blok Reklamowy.

więcej
zobacz więcej

Nowe studio Radia Złote Przeboje

Nareszcie jest! Nowe studio Radio Złote Przeboje to studio przez duże S! Zobaczcie, jak wyglądały prace nad nim i jaki dały efekt!

więcej
zobacz więcej

Radio się sprawdza!

W listopadowym numerze MiMP ukazał się wywiad z dyrektorem zarządzającym Tandem Media, Maciejem Moszczyńskim: „Radio ma bardzo silną pozycję w mediamiksie i ciężko przecenić jego walory sprzedażowe. Sam rynek biur sprzedaży i brokerów radiowych jest profesjonalny, a ich oferty w większości kompletne pod kątem plannersko-analitycznym i sprzedażowym. To paradoksalnie może rozleniwiać, gdyż agencje dostają gotowe rozwiązania. Dlatego równolegle do sprzedaży staramy się reedukować i dostarczać aktualnej wiedzy o całym spektrum rynku radiowego.

więcej
zobacz więcej

Wirus „Z” w Rock Radiu

Wirus „Z” w radiu – w październiku miała miejsce akcja bez precedensu w komunikacji radiowej w Polsce, wykorzystująca całą paletę dostępnych audycji w krótkim okresie kampanii oraz zastosowanych formatów reklamowych (film, lokowanie produktu, spoty, jingle sponsorskie, specjalni goście, redakcyjne rekomendacje). Tematyka zombie niemal zdominowała Rock Radio w tym czasie.

więcej
zobacz więcej