Rozwój sieci kin Helios

Już 42 obiekty w naszej sieci, 233 ekrany i ponad 47 tys. foteli!

W październiku 2016 otworzyliśmy 4 kina. Pojawiliśmy się w trzech miastach, w których do tej pory nie było Heliosa: Poznaniu, Tomaszowie Mazowieckim, Przemyślu. Czwartym nowo otwartym obiektem jest kino w Gdańsku. Każde z kin znajduje się w centrum handlowym. Fani kina mieszkający w Gdańsku i Poznaniu mogą cieszyć się nagłośnieniem Dolby Atmos, które do tej pory nie było dla nich dostępne. W obydwu kinach znajdują się po dwie takie sale. 2016 rok to również pionierski projekt pojawienia się kina w galeriach jednopiętrowych. Dzięki temu otworzyliśmy 4 salowe obiekty w Przemyślu i Tomaszowie Mazowieckim.

Podobny obiekt otworzyliśmy w Walentynki 2017 roku w Wołominie – kino 4 salowe. W tym roku pojawimy się w kolejnych trzech miastach, w których do tej pory Helios nie był obecny. Są to Stalowa Wola, Krosno. W obu miastach będzie to pierwsze kino typu multiplex, wyposażymy je w 4 sale. W warszawskim Blue City, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2018 roku,  będziemy mieli 8 sal, z czego dwie to sale z Dolby Atmos.

W 2018 r. planujemy również otwarcie trzeciego kina w Gdańsku – w galerii Forum – oraz pierwszego naszego obiektu w Katowicach, w centrum handlowym Liberto. Gdańskie kino będzie miało 9 sal, część z nich będzie wyposażona w nagłośnienie Dolby Atmos. Katowicki obiekt będzie wyposażony w 8 sal. Podobnie jak w Gdańsku również pojawi się w nim sala Dolby Atmos.